top of page

Aşkın Ömrü 3 Yıl Diyenlerle, Ömür Boyu Aşk Diyenlerin Farkı :) Hangi Frekanstan Yayın Yaptığınıza Ba


"İlişkilerde olmazsa olmaz 3 madde; Sevgi, Takdir, Yüzleştirme" Darel Rutherford

Ilişkilerinizde bu 3 madde ne derecede var?

Yeri geldikçe hepsini kullanabilmek çok önemli. Genelde olmazsa olmaz olarak yalnızca SEVGİ düşünülür. Bu en temel şey olsa da, aslında diğer 2 madde, o sevgiyi daha derinlemesine hissetmemize YA DA sevgiden uzaklaşmamıza sebep olur.

YÜZLEŞTİRMEYİ, hem kendimize hem de karşımızdakine karşı dürüst ve açık olmak olarak düşünebiliriz. Ilişkide olduğunuz kişiye, ne isteyip ne istemediğiniz konusunda açık olmadığınızda, hissettiklerinizi paylaşmadığınızda, aman olay çıkmasın, sıkıntı olmasın, beni yanlış anlamasın, kırılmasın..vb. şeyler söyleyip sustuğunuzda, bilin ki içinize bir noktada patlamak üzere olan öfke tohumları ekiyorsunuz. Bu da x bir süre devam ettiğinde, farkında olmadan sevgiden uzaklaşıyoruz. Çünkü öfke ve sevgi birbirine çok uzak frekanslar. Tahmin edersiniz ki, öfke çok daha alt bir frekans.

TAKDİR enerjisi ise sevgi ile aynı frekansta dolayısıyla ilişkiyi güçlendiriyor. Karşınızdakini, kendinizi ve ilişkinizi takdir etmeyi, kutlamayı ihmal etmeyin. O kişiyle ilgili, kendinizin ilişkideki halinizle ilgili ve birlikteliğinizle ilgili şükrettiğiniz neler var? Odağınızı her bu alana çevirdiğinizde, takdir ettiğinizde aslında evrene şu mesajı veriyorsunuz: ♡Teşekkürler biraz daha lütfen:)♡ O zaman evren de size bunu ve hatta daha fazlasını size getirmeye devam ediyor. Frekansları radyo kanalı gibi de düşünebiliriz:) Hangi frekanstan daha çok yayın yapıyorsanız, o frekansa ait müziği < gerçekliği > hayatınıza çekeceksiniz.

*Frekanslarla ilgili daha detaylı bilgi için Frederick Dodson'ın kitaplarından yararlanabilirsiniz.


Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page