top of page

"Enerjim arttı, bereketim çoğaldı. Daha mutlu, huzurlu ve pozitif bir insan oldum."

 

‘Yeni Bir Ben’ workshopu tam ihtiyacım olan bir zamanda çıktı karşıma. Aykut Oğut’un tavsiye ettiğini gördüğümde direk kaydımı yaptırdım. Başlangıçta kaybedecek bir şeyim yok ne kazanırsam kardır diye düşündüm. Öyle de oldu gerçek bir kazanç sağlıyorsunuz. Kendinize daha iyi bakmak istiyorsunuz. Ruhen daha iyi hissediyorsunuz. Maddi olarak kazançlarınız artıyor. Çok ciddi bir artış olup olmaması tamamen size bağlı tabii ki.

Hayallerimizi nasıl vizyonlamamız gerektiğini gördük.  Enerjilerle ilgili birçok şey öğrendik. Benim en sevdiğim, favorim olan şey ise şükür egzersizi oldu. Enerjimi, bereketimi, sağlığımı arttırmada ve yapmak istediklerimi uygulamada gerçekten işe yaradığını gördüm. ♡

Bir daha katılır mıyım? Kesinlikle katılırım. Size de kesinlikle tavsiye ediyorum. ♡

Workshopun başında ilk olarak düşük olan enerjim arttı. Kendimi daha mutlu ve huzurlu hissetmeye başladım. Bolluk bereketim arttı. Yapmak istediklerimi daha rahat yapmaya başladım. Sahip olduklarımın farkına vardım. Bir şeylere daha az sinirlenir oldum. Daha sabırlı ve daha anlayışlı olduğumu gördüm. Olaylara artık daha farklı ve daha pozitif açıdan bakabiliyorum. 

Workshoptaki diğer katılımcılarla birlikte bu çalışmaları yapmak daha da güzel oluyor. Çünkü size inanan, size güvenen insanlarla birlikte yapıyorsunuz bu çalışmaları. Sizi tanımayan, hayatında hiç görmemiş insanlar kayıtsız şartsız diyor ki; ‘inşallah yapacaksın, yapabildiğin için şükrediyorum.’ ♡

Ben de size diyorum ki, bu workshopa katıldığınız ve yeni dileklerinize, yeni hedeflerinize ulaştığınız için şükrediyorum. Herkese sevgileeer. 

Sevil T.

Workshop Katılımcılarından

Nisan 2019

"Duygularım artık benim kontrolümde."

Bir gün eve yorgun geldiğimde tesadüfen Uzm. Psk. Melis Özmen’in enerji kampı paylaşımı çok ilgimi çekti. Bu bir işaret mi diye düşündüm o an. :) Hemen kendisiyle iletişime geçip katıldım. Genel olarak pozitif ve mutlu bir insanım ama çevremde negatif enerji yayan kişilerden çok fazla etkilenip uzun bir süre bu duygularla baş etmeye çalışırdım. Workshoptan sonra enerjim düştüğünde bunu kabul edip kontrol altına alabilmeyi öğrendim. Duygularım artık benim kontrolümde. :)

Ayrıca artık kendime özel zaman ayırdığım, enerjimi yükselten ritüellerim de var. Aynı zamanda öz güvenimi de olumlu etkilediğini hissediyorum. Enerjimdeki bu değişim hayatıma bazı güzellikleri de beraberinde getirmeye başladı.

Enerjisiyle bizleri motive eden Melis Özmen’in rehberliğinde olması da süreci daha keyifli hale getirdi. Her şey için çok teşekkürler.:)

Gözde G.

Workshop Katılımcılarından

Nisan 2019

 

"Nereden başlasam" ya da "Ne yapacağımı bilmiyorum" diyenlere Melis'in workshopu harika bir deneyim olacaktır."

Ben uzun bir süredir kişisel gelişimle hobi olarak ilgilenenlerdenim. Melis'ten daha önce bireysel danışmanlık almıştım. Harika bir enerjisi vardır kendisinin. Sanki bir dostunuzla konuşuyormuş gibi hissedersiniz onunlayken. Aslında yapılması gereken ritüellerin çoğunu da bildiğim halde, gelin görün ki "bilip de yap(a)mayanlar" familyasındandım. Yap(a)mamak kısmı hep egosal bahanelerden elbette :) 

Bir gün bir de baktım ki; Melis bir grup çalışması yapıyor. Benim enerji seviyesi yerlerde o ara. "Tamam dedim, hiçbir şey tesadüf değil şu hayatta :)" 

Ve ilk kez bir grup çalışmasına katıldım. Çok farklı ve keyifli bir deneyim oldu. Çalışma esnasında bereketimi arttırarak bir miktar beklemediğim parayı bile kendime çekmiş bulundum :) 

Başımıza gelen her şey bir sebep değil, sonuç aslında.. Hepsi de yönetmeyi çoğu kez beceremediğimiz enerjimizden... "Nereden başlasam" ya da "Ne yapacağımı bilmiyorum" diyenlere Melis'in workshopu harika bir deneyim olacaktır...Sevgilerimle. 

Dilara 

Danışan ve Workshop  Katılımcılarından

Nisan 2019

"20 yıldır kullandığım antidepresanları bıraktım."

20 yıl boyunca antidepresan kullanan, Doktorlar tarafından “asla iyileşmez kronik depresyon hastası” olarak etiketlenmiş bir danışanım... Melis’le seanslara ilk başladığımızda hiç şüphesiz tam bir kurban rolündeydim... Kurbanlık rolünü o kadar benimsemiştim ki Melis bana “kurbanlık orucu”nu ödev/egzersiz olarak ilk verdiğinde insanlarla şikayet etmek dışında konuşacak bir konu bulamadığımı fark ettim. İlk hafta zor geçti fakat daha sonra her kurbanlık yapışımda bunu fark edip yavaş yavaş durdurmaya başladım... Seanslarımız sırasında antidepresanı bıraktım ve uzun zamandır kullanmıyorum. 

Yaklaşık dokuz aydır düzenli bireysel seanslar yapıyoruz. Bu arada kendisinin açtığı workshop a da katıldım... Çok fazla şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. 

 

Rahatsızlığımın baş gösterdiği 18 yaşımdan bu yana sayısız terapist, psikiyatrist ve hipnoz uzmanlarıyla çalıştım. İyileşme umuduyla çeşitli eğitimler aldım... Ancak bu denli mütevazı ve sevecen bir insanla karşılaşmadım... Hiçbir kinaye, manipülasyon, demagoji ve ima içermeyen konuşma stilinden bile çok fazla şey öğrendim. Bir insana hitap ederken  nasıl bir dil kullanılması gerektiğini... Üst insan boyutuna ulaşmış kişilerin “Şiddetsizlik dili”ni... Seanslarımızı kaydedip tekrar dinleme fırsatım olduğunda ise çok başka bir pencere açıldı. Kişisel Terapimin tarihi artık kayıtlı ve ben gün içinde çok kötü olduğum anlarda açıp seansı dinlerken bazen uyuyakaldığımda bambaşka bir dünyaya uyandığım oldu. Duygusal olarak acı çekmediğim, her şeyin net gözüktüğü Harika bir dünyaya... 

Tüm bu sebeplerden dolayı kendisine sonsuz teşekkürler ediyorum... 

İyi ki varsın Melis.

Bengisu Ş.

Danışan ve Workshop Katılımcılarından

Nisan 2019

"Frekans yükseldikçe insan hayallerini yaratacak boyuta geliyor."

Öncelikle bendeki frekans yükselmesi workshopun ikinci haftasından sonra etkisini göstermeye başladı. Özellikle şükür egzersizleri benim için çok ama çok etkili oldu. Sabah uyandığım andan gün içinde aklıma geldikçe şükretmenin beni pozitif etkilediğini ve frekansımı yükselttiğini artık biliyorum şükürler olsun ki :) Son dönemde bolluk bereket konusunda yaşadığımız bazı aksaklıkların sıkıntıların geride kalması, uzun zamandır beklediğimiz bir ödemenin bu süreçte gelmiş olması tesadüf olamaz. Ben şükrettikçe ve ettiğim şükürlere inandığım sürece akış daima istediğim gibi olacak diye düşünüyorum artık. :) Ayrıca uzun süreli yaratım çalışması yapamasam da kısa kısa örneğin; çalışırken bir an durup olmasını istediğim şeyin gözümün önünde canlaması da çok güzel bir duygu. :) Ve en önemlisi de olacağına inanmak. İnanarak yaratımda bulunmak. Çok şükür frekans yükseldikçe insan hayallerini yaratacak, inanacak boyuta geliyor. En azından benim için öyle oldu.:)
Bu gruba katıldığım için hiç pişman olmadım. İyi ki diyorum. İyi ki tüm katılımcıları tanıdım. İyi ki Melis gibi bir insanla yolumuz kesişti. Kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum. Hepiniz iyi ki varsınız. Sevgilerimle.

Nurhan T. K.

 Workshop Katılımcılarından

Nisan 2019

"Şükürlerin, olumlamaların ve istediğim şeyleri olmuş gibi konuşmanın gücünü gördüm."

Bundan yaklaşık 10 sene önce sıkıntılı bir sürecimde birden bire evin içinde derin nefesler alıp şükretmeye başlamıştım. Ara ara derin bir oh çekip şükür ediyordum. Bu alışkanlık zamanla hayatımın yavaş ama emin adımlarla dönüşmesine daha olumlu olaylar yaşamama ve çevremin güzelleşmesine neden oldu. O zamanlar bunu bu kadar net anlamamıştım ama artık bundan eminim. Şükürlerin, olumlamaların ve istediğim şeyleri olmuş gibi konuşmanın gücünü gördüm. Benim gibi bir çok arkadaş ile beraber 21 günlük bir yolculuğa çıktık. Melis her hafta özel bir meditasyon ile enerji ve kuantum kurallarını anlatmaya başladı. Bu eğitim bırakamadığım bir konuyu daha farklı bir bakış açısıyla değerlendirmeme vesile oldu. Şükrederek hayatımı güzelleştirme alışkanlığımın artık bilimsel bir adı vardı. Melis’e nazik ve profesyonel yaklaşımı için workshop arkadaşlarıma da verdikleri güzel enerjiler için çok teşekkür ediyorum. Sevgiyle kalın.

Süreyya

Workshop Katılımcılarından

Nisan 2019

Bu çalışmaya başlamadan önce korku endişe ve stres seviyem oldukça yüksekken egzersizleri yaptıkça çok daha iyi hissetmeye başladım.

Babamın hasta olduğu bu süreçte sürekli hastaneye gidip gelmek frekansımı çok düşürüyordu. Hastaneye gidip gelirken egzersizleri yapıyorum. Bu çok iyi geliyor. Hala ayaktaysam bunun sayesinde. Bu çalışmaya başlamadan önce korku endişe ve stres seviyem oldukça yüksekken egzersizleri yaptıkça çok daha iyi hissetmeye başladım. Bu egzersizler frekansı yükseltmek için harika bir yöntem oldu. Senin sayende bu yöntemi öğrendim. Workshopa başlarken içimde bir mutluluk hissedip doğru bir şey yaptığımı anlamıştım. Zorlu bir süreçten geçtiğim için inişleri hala yaşasam da artık nasıl tekrar enerjimi yükselteceğimi biliyorum.

Itır O.

Workshop  Katılımcılarından

Mayıs 2019

 

Sanki daha önceden balık tutmanın eğitimini almışım ama bu kez balık tutmayı deneyimledim.

Stresli ve şikayet etmekten başka bir şey yapamadığım dönemlerde depresyonda mıyım diye sorgulardım. Bir yere varamayıp sadece kendimi heba ediyormuşum bunu anladım. Bu workshopta öğrenmekten en mutlu olduğum konu frekans tablosu oldu. Depresyon, stres, şikayet, her birinin frekansının ayrı olduğunu öğrenmek, ve depresyon seviyesine inene kadar ne yapacağımı bilememek büyük bir sorunmuş benim için. Ama artık bu bir sorun değil çünkü ne yapacağımı biliyorum:) Workshop sonrası genel olarak frekansım yükseldiği için artık stres ve şikayet seviyelerini pek yaşamıyorum. En güzeli de arada bir  yaşasam bile çok çabuk o duygulardan çıkabiliyorum. Sanki daha önceden balık tutmanın tüm inceliklerini öğrenmişim, okumuşum, eğitim almışım, ama bu kez balık tutmayı deneyimledim ve bunda ustalaştım. Bu workshop sayesinde yapabildiğimi, tüm bunların olabildiğini gördüm ve çok keyif aldım.

Ayrıca bu workshop ile hayatımda bir çok şey değişti. Atalet yok oldu artık daha motiveyim. Yaratmanın gücünü fark ettim.  Ne zamandır alamadığım kararları aldım. İşimde ve ailemde olmasını beklediğim zor olarak gördüğüm gelişmeler kolaylıkla olmaya başladı. Bir de hem kendi modumu hem insanları daha iyi anlar oldum. Neden istedikleri olmuyor, bazıları neden hep mutsuzlar... Kendi hayatımda da isteklerimin daha fazla olduğu neşeli dönemlerim ile çöküş dönemlerimin arasındaki farkı anladım. Neşeli olmakla umursamaz olmak arasındaki farkı anladım. Hayatı neşeli yaşayabilmeyi öğrendim. Keşke herkesin bu workshopa katılma şansı olsa. Herkes çıkabilse düşük frekanslardan.
Çok teşekkürler, sevgiler.

Yıldız

Workshop  Katılımcılarından

Eylül 2019

Olumsuz bir şey yaşadığımda önceden enerjim çok daha fazla düşerdi. Şimdi ise olumsuzluklar karşısında enerjim hem daha az düşüyor hem de tekrardan yukarı çıkarmam daha kolay oluyor.

Bu workshopta kendi üzerime çalışmayı deneyimledim ve çok keyif aldım. Başlarken enerjim 50 civarındayken şu an 70 ve üzerine çıktı. Olumsuz bir şey yaşadığımda önceden enerjim çok daha fazla düşerdi. Şimdi ise olumsuzluklar karşısında enerjim hem daha az düşüyor hem de tekrardan yukarı çıkarmam daha kolay oluyor.

Ayrıca küçük hedefler sayesinde evrenin dilini anladım. Hedeflerimle ilgili göz kırpışlarını almak bende bambaşka açılımlara neden oldu. Eğer sana anında cevap verebilen bir sistem içinde yaşıyorsan güvendesin dedim. Sonra bu güven duygusuyla akışta kalmaya özen gösterdim. Akışta kalmak kabullenmemi ve rahatlamamı sağladı. Zihnen rahatladıkça da keyif başladı. Tüm bu dönüşümlerin adım adım olacağını ve benimle ilgili olduğunu baştan kabul edip kendime zaman tanıdım. Ayrıca 1 yıldır istediğim bir şey bu süreçte bana hediye olarak geldi. Annemin yanıma gelme durumu yokken resmen 3 haftadır yanımda. Sürekli iltifat alıyorum. Kariyerimle ilgili nasıl bir şirkette nasıl bir pozisyonda çalışmak istediğime dair netleştim. Ve bugün 10 yaşında Zülfiye’nin çoook istediği bir şeyi gerçekleştirdim.

Kendime karşı olan davranışlarımı ve tutumlarımı değiştirdim. Sonuçta kendimi seviyordum ve bunun için bu workshopa katılmıştım. Bunu fark etmemin en büyük nedeni şükür egzersizini video çekerek yapmamdı. Kendimi görünce gülümsediğimi fark ettim ve benim için güzel ve özel olan şeyleri sesli bir şekilde dile getirdim. Neden kendime olan sevgimi yeterince göstermediğimi sorguladım ve kendime karşı daha nazik, daha hoşgörülü olmaya başladım. :)

Şükür egzersizlerini her gün yapmanın çok faydasını gördüm. Vizyonlama çok severek yaptığım çok eğlenceli bir egzersiz tam benlik. :)  Ve enerjim düştüğünde sizin yönelttiğiniz “aynı trene bir daha binmek istiyor muyum?” sorusu ben de büyük bir farkındalık yaratan nokta oldu. Yaptıklarımız, yediklerimiz, izlediklerimiz, konuştuklarımızın sonucunda “nasıl hissediyorsun?” diye kendime sormam gerektiğinin farkındalığına yine bir seansta vardım. Size alan tuttuğunuz için çok teşekkür ederim. :) Bu alanları sulamaya devam edeceğim. 

Zülfiye A.

Workshop Katılımcılarından

Eylül 2019

 

bottom of page